Biz Avusturyanın lider OTOMASYON SİSTEMLERİ üreticisinin Türkiye temsilcisiyiz.


Dünya çapında geniş bir satış ağı ve 1850 yi aşkın çalışanımızla, endüstrinin en yenilikçi ve hızla büyüyen firmaları arasındayız. Bizim birinci sınıf kontrol ve sürücü çözümlerimiz yanında endüstriyel PC ve görüntüleme sistemlerimiz endüstriyel otomasyonda yeni standartlar belirliyor.

 

Ekibimizi güçlendirmek için...Mekatronik Mühendisi arıyoruz.

 

“B&R Hareket Kontrolü” alanındaki genişlememizin istihdamı için sürücü sistemi projelerinin planlanması, tasarımı, ve optimizasyonunda görev alacak kendini işine adamış mekatronik mühendisi arıyoruz.

Ana görevleriniz; makina üretiminde elektrik sürücü sistemlerinin projelerinin planlanması, çeşitli mekanik dişli oranları kullanarak hareketlerin boyutlandırılması ve optimizasyonunun yanı sıra mekanik ve elektrik sürücü elemanlarının denetlenmesi, hesaplanması ve geliştirilmesi olacaktır.

Makina üretimi, kontrol teknolojileri ve matematikte sağlam altyapıya sahip birini arıyoruz. İdeal olarak, rahat bir şekilde C/C++ ile programlama yapabilmeli ve simulasyon yazılımı Matlab/Simulinkte de deneyiminiz olmalı.

Ayrıca, iyi ingilizce konuşan, çok tertipli ve istekli biri olmalısınız.

Özenle, sebat ederek gayretli çalışmak ve takım çalışması, her zaman geleceğe odaklı olan firmamızın şirket kültürünün birer parçası olmuşlardır. Eğer genç ve yüksek motivasyona sahip bir takım ile çalışmak ilginizi çekiyorsa hemen bizimle temasa geçin.

Takıma katılın

Kapsamlı olarak bu pozisyon için hazırlanacağınız yoğun bir eğitim periyodu sizi bekliyor. Dinamik olarak gelişen anonim şirketimizde size, performansa yönelik kazanç ve bunun yanında kişisel gelişim fırsatı sözü veriyoruz.

İlginizi çekti mi? Bize bugün özgeçmişinizi yollayın.

main@yrmautomation.com , main@yrmotomasyon.com