IMS ÜRÜNLERİ

Intelligent Motion Systems

 

 

Akıllı Programlanabilir Mikroadım Sürücülü MDrive Adım Motorlar, MikroLYNX ve LYNX Kontrol Modulleri - Hibrit Adım Motorlar - Mikro Adım Sürücü ve Sistemleri - Karma Adim Motor Sürücüleri - Yarım ve Tam Adım Sürücüler - Güç Kaynakları

                                     MİKRO ADIM SÜRÜCÜ ve SİSTEMLERİ

 
•IM483I, IM483IE ve IM1007I, IM1007IE

Bütünlesik Programlanabilir Kontrol,
Opsiyonel Enkoder Geri beslemeli Mikroadım Sistemleri


Bu akıllı mikroadım sistemleri birçok talep kar uygulama için ideal bir çözümdür. Yerleşik indexer, kullanıcının seri bağlantı üzerinden parametreleri programlayarak çeşitli karmaşık hareketleri oluşturmasına imkan kılar. Kullanıcı programlar tek bir komut göndererek çalıştırabilir veya yerleşik kalıcı hafızada saklayabilir. Indexer ayrıca bir anahtarın kapanmasını algılamak, selenoid  ve / veya başka harici cihazlara kumanda etmek için 6 adet genel maksatlı giriş/çıkış’ın yanı sıra çeşitli dahili fonksiyonlara da sahiptir. Bunlara ek olarak opsiyonel enkoder geri beslemesi kullanılarak pozisyon doğrulama, pozisyonun muhafazası ve ani durmalarını tespit edilmesi gibi artırılmış hassas kontrol özellikleri de sistem performansını geliştirilebilir.


•IM483, IM805 ve IM1007

Yüksek Performanslı Kompak Mikroadım


Özelliklerden fedakarlık etmeden düşük maliyetli ve küçük boyutlu bir çözüm söz konusu ise IM serisi mikro step sürücüler yegane çözümdür. Bu düşük maliyetli sürücüler kompak ve kolay bağlanabilir yapılarına rağmen birçok zorlu uygulamada eşsiz bir performans gösterecek kadar güçlüdür. 14 bütünleşik mikroadım (hem ikilik hem onluk düzende)çözünürlüğü motor çalışırken dahi herhangi bir anda sürücüyü resetlemeye gerek duymadan değiştirilebilir. Bu özellik kullanıcının uzun mesafeleri hızlı bir şekilde alp hareketin sonlarına doru ek bir kontrolöre ihtiyaç duymadan motoru hassas bir şekilde pozisyon lamasını sağlar. IM serisi mikroadım sürücüler günümüzün rekabetçi piyasa ortamında uygun fiyatlı ve teknoloji harikası bir çözümdür.